Blog Image

Efektywne składniki aktywne zamknięte w estetycznym słoiczku

Prezentowany balsam zawiera alantoinę – element kluczowy w rekonstrukcji bariery ochronnej skóry. Co ciekawe, konsystencja opisywanego produkt zbliżona jest do kremu. Warto zaznaczyć, że opisywany kosmetyk natychmiast się wchłania w skórę. Jest to istotne zwłaszcza w dzisiejszych dynamicznych czasach. Dzięki temu można cieszyć się bezdyskusyjnymi korzyściami płynącymi z regeneracji cery zaraz po pierwszej aplikacji.

Wygodna aplikacja i szybkie efekty działania

Pomimo podobnej do kremu konsystencji intensywnie regenerujący balsam Neutrogena (https://neutrogena.com.pl/product/18) niezwykle łatwo rozprowadza się po skórze. Rezultaty dłuższego stosowania są bardzo wymowne. Ponadto, utrzymują się one przez dłuższy czas. Nawet wrażliwa skóra staje się elastyczna, nawilżona oraz -przestaje się łuszczyć. Po aplikacji balsamu znikają problemy ze świądem i bolesnością cery. Specyfik działa dosłownie jak regenerujący opatrunek dla suchej skóry. Zaletą stosowania kosmetyku jest jego subtelny zapach. Produkt jest imponująco wydajny – jeden słoiczek wystarcza na jeden miesiąc systematycznego stosowania. Dodatkowo produkt ten nie uczula – co ma szczególne znaczenie dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju schorzenia atopowe. Oznacza to, że produkt ten znakomicie sprawdza się nie tylko w pielęgnacji klasycznie suchej skóry, ale także tej dotkniętej lekką postacią atopowego zapalenia skóry.

Produkt należy aplikować raz do dwóch razy dziennie na dłonie i ciało. Balsam zapakowany jest w estetyczne i eleganckie opakowanie, które ułatwia regularną aplikację kosmetyku i sprawia, że znakomicie nadaje się on także na prezent dla kogoś bliskiego. Podczas regularnego stosowania nie trzeba się martwić, że zmarnują się nam reszki kremu. Okrągły kształt słoiczka sprawia, że niezwykle łatwo wydobyć z niego całą zawartość.

Prezentowany balsam Neutrogena pozwala na skuteczne odbudowanie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry, nadając cerze pożądaną jędrność i żywy odcień. Przystępna cena sprawia, że kosmetyk ten nie jest nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu i jest wyśmienitą alternatywą dla innych konkurencyjnych kosmetyków o podobnym profilu dostępnych na polskim rynku.

  • Tagi: