Blog Image

Badania sanitarne potrzebne są w chwili obecnej w większości miejsc pracy. Badania sanitarne bowiem są konieczne w miejscach pracy, gdzie istnieje kontakt z osobami trzecimi, który zagraża przeniesieniem wirusa, jak również na stanowiskach związanych z produkcją, dystrybucją, pakowaniem oraz przechowywaniem nieopakowanej żywności. Badania tego typu konieczne są również we wszystkich lokalach gastronomicznych.

Czy warto posiadać książeczkę sanepidowską poszukując pracy?

Odpowiedź jest bardzo prosta – oczywiście, że tak! Posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami znacznie zwiększa nasze szanse na zdobycie pracy, poprawiając nasz wizerunek poprzez gotowość do pracy w oczach potencjalnego pracodawcy. Oczywiście, możliwe jest również wyrobienie książeczki sanepidowskiej dopiero po uzyskaniu skierowania od pracodawcy, ale warto również rozważyć wykonanie badań na własną rękę.

Jak długo trwa wyrabianie książeczki sanepidowskiej?

Najpierw należy znaleźć odpowiednie miejsce w mieście, gdzie wykonywane są badania sanitarne – w Krakowie takich miejsc jest około 20. Polecamy skorzystanie z Cracow Medical Center, które gwarantuje dokładne i szybkie przeprowadzenie badań i uzyskanie książeczki sanepidowskiej. Wystarczy zgłosić się do naszego centrum, pobrać pojemniczki, przez 3 dni dostarczać materiał do badań, a my w ekspresowym tempie przygotujemy wyniki badań. Cały proces wyrabiania książeczki jest prosty, a z naszą pomocą również przyjemny, bez kolejek i długiego oczekiwania na wyniki, dlatego zapraszamy do naszego centrum już dziś.

  • Tagi: