Znajdź lekarza lub placówkę
Umów wizytę

Znalezione wyniki: 6

Avatar

LUBIMED REMEDIA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

20-492 Lublin, Jacka Woronieckiego 11


0


0

Lokalizacja
 
Informacje ogólne
Bezpłatna opieka zdrowotna W ramach umowy z NFZ, oferujemy bezpłatną podstawową opiekę zdrowotną obejmującą: porady lekarzy rodzinnych i pediatrów, opiekę pielęgniarską, podstawowe badania laboratoryjne oraz obrazowe (USG i RTG), szczepienia profilaktyczne zgodnie z kalendarzem szczepień. Zapraszamy też do bezpłatnej szkoły rodzenia. Diagnostyka chorób Oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych obejmujących: badania laboratoryjne, echokardiografię, badania USG jamy brzusznej, układu kostno-stawowego (również u dzieci), naczyniowe i ginekologiczne. Wykonujemy spirometrię, badania EKG, videokolposkopię oraz stomatologiczne zdjęcia RTG. Programy profilaktyczne Misją naszego Centrum jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim zapobieganie chorobom. W tym celu proponujemy naszym pacjentom nasz autorski program zdrowotny Zdrowa Mama, Silny Tata i Energia Małolata. Konsultacje specjalistów Pacjenci korzystający z naszych usług mają dostęp do wysokiej klasy specjalistów w takich dziedzinach jak: alergologia, dermatologia, endokrynologia, ginekologia-położnictwo, kardiologia, laryngologia, neurologia, ortopedia dziecięca, radiologia, medycyna estetyczna i stomatologia. Wszystko na Miejscu Pacjenci korzystający z usług Rodzinnego Centrum Medycznego Lubimed.pl mają na miejscu dostęp do konsultacji lekarskich, ale też szerokiej gamy badań diagnostycznych, gabinetu zabiegowego, szczepień i nowoczesnej poradni stomatologicznej. Na terenie naszego Centrum znajduje się też czynna codziennie apteka Nowoczesne wyposażenie W 2012 roku budynek, w którym mieści się Rodzinne Centrum Medyczna Lubimed.pl został laureatem dwóch prestiżowych konkursów branżowych na najlepszy obiekt usługowy w regionie. Posiadamy wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, osób starszych oraz dzieci. Komfort naszych pacjentów zapewniają obszerne klimatyzowane pomieszczenia oraz wygodny parking.
Avatar

Centrum Medyczne DERMIQ

02-657 Warszawa, Wielicka 38


0


0

Lokalizacja
 
Informacje ogólne
Dermatolodzy Centrum Medycznego DERMIQ mają duże doświadczenie z pracy w Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Centrum Medyczne DERMIQ kompleksowo leczy choroby skóry, włosów i paznokci. Zajmuje się dermatologią ogólną, estetyczną i dermatochirurgią. Nowoczesny sprzęt będący na wyposażeniu Centrum pozwala wykonywać precyzyjną diagnostykę oraz prowadzić zabiegi z wykorzystaniem najlepszych dla Pacjenta metod.
Avatar

Centrum Medyczne SFERA

02-017 Warszawa, Al. Jerozolimskie 113/115


0


0

Lokalizacja
 
Informacje ogólne
Nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny z filtrami bakteriobójczymi spełnia wymogi najwyższych standardów Unii Europejskiej. Piękne położenie ośrodka, mikroklimat, opieka medyczna w połączeniu z komfortem i sterylnością szpitalną pozwalają na szybką rekonwalescencję pooperacyjną. Klinika posiada komfortowe sale pooperacyjne i sale pobytowe wyposażone w łazienki, TV kablową, DVD. O naszym ośrodku ukazały się bardzo pochlebne reportaże telewizji angielskiej Grenada oraz SKY 1. Personel lekarski został przedstawiony jako zespół świetnie profesjonalnie przygotowanych chirurgów plastyków a wnętrza klinki i wyposażenie bloku operacyjnego wprawiło w zachwyt reporterów i tym samym potwierdziło pozytywną opinię operowanych pacjentek. Należy pamiętać, że media na zachodzie zawsze raczej krytycznie oceniały poczynania naszej rodzimej chirurgii plastycznej. Leczeniem pacjentów od 16 lat zajmuje się zespół doświadczonych chirurgów, specjalistów chirurgii plastycznej, działających w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, po szkoleniach w USA, Francji, Anglii, Niemczech. Stale podnoszone umiejętności całego naszego zespołu na szkoleniach, zjazdach i sympozjach naukowych stanowią gwarancję, że w naszej Klinice będą mieli Państwo wykonane zabiegi według najnowszych, światowych standardów. Nasi chirurdzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu operacji poprawiających wygląd i usuwających objawy starzenia. Setki zadowolonych pacjentów leczonych w naszej Klinice są dla nas najważniejszą nagrodą za nasze wysiłki podejmowane w celu stałego podnoszenia jakości usług. Informacje zawarte na tej stronie pozwolą Państwu zorientować się jakimi możliwościami dysponuje obecnie chirurgia estetyczna. Z przyjemnością podczas konsultacji wyjaśnimy wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące leczenia oraz sprecyzujemy jakich wyników mogą się Państwo spodziewać.
Avatar

Centrum Zdrowia Dr Mastej

38-200 Jasło, Staszica 17a


0


0

Lokalizacja
 
Informacje ogólne
Główna siedziba i pierwsza nasza przychodnia znajduje się w Jaśle, przy ul. Staszica 17a, woj. podkarpackie (POZ, Stomatologia, Rehabilitacja, Medycyna Pracy). Druga przychodnia znajduje się przy ul. Staszica 21 w Jaśle (Poradnie Specjalistyczne, Poradnia K, Diagnostyka, USG, RTG, Szpital Jednego Dnia). W Dębowcu, ok. 7 km na południe od Jasła znajduje się nasza trzecia przychodnia (POZ, Rehabilitacja, Stomatologia, Poradnia K, Poradnie Specjalistyczne, Laboratorium Analityczne). W Cieklinie, w gminie Dębowiec, prowadzimy także Ośrodek Zdrowia (POZ, Stomatologia). W Trzcinicy prowadzimy gabinet higieny szkolnej. Działamy od 1998 roku. Zarówno komercyjnie, jak i w oparciu o umowy z NFZ. W roku 2015 umowy z NFZ obejmują Poradnie Specjalistyczne w zakresie Kardiologii, Kardiologii Dziecięcej i Ginekologii, Poradnie Lekarzy Rodzinnych (POZ), Gabinety Stomatologii Zachowawczej, Zakład Rehabilitacji Leczniczej (Fizyko-, Kinezy-, Hydro- terapia). W Przychodniach w Jaśle (Staszica 17a) i Dębowcu działają Apteki. Usługi komercyjne świadczone są odpłatnie oraz w ramach umów z prywatnymi ubezpieczycielami (m.in. LuxMed, Polmed, Enelmed, Medicor-PZU). W Dębowcu, na terenie przychodni działa laboratorium analityczne Alab, w którym można wykonać badania "na cito" codziennie do godzin popołudniowych. Laboratorium to obsługuje także kilkanaście okolicznych placówek medycznych. W Przychodni w Jaśle przy ul. Staszica 21 działa Pracownia RTG oraz Ultrasonografii. Zdjęcia rentgenowskie wykonujemy codziennie do godz 20.00. Badania USG (pełen zakres, w tym biopsje) wykonywane są po uzgodnieniu terminu z lekarzem radiologiem. W Przychodni w Jaśle przyjmują lekarze wielu specjalności, w tym: urolog, ortopeda, pulmonolog, alergolog, kardiolog, neurolog, okulista, laryngolog, dermatolog, pediatra, internista, lekarz medycyny pracy, chirurg, onkolog. W Przychodni w Jaśle, ul. Staszica 21 wykonywane są zabiegi diagnostyczno-chirurgiczne w ramach procedury jednego dnia, zwłaszcza w zakresie ortopedii, dermatologii, chirurgii ogólnej. W Centrum Rehabilitacji w Dębowcu, na około 500 m.kw. powierzchni prowadzimy zakład rehabilitacji zabiegowej, w trybie ambulatoryjnym oraz dziennego pobytu. Zakład w Dębowcu wykonuje także zabiegi mokre (hydroterapia) oraz terapii zajęciowej dla niepełnosprawnych. Dla dzieci organizujemy także zajęcia z hipoterapii (w ośrodku jeździeckim w Dębowcu).Potrzebujesz pomocy? Napisz!